کلیک کنید :
.
.
لطفاً دوستان عزیز عکس ها و نوشته های زیر را با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع، در سایت ها و وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی منتشر فرمایند
برخی آقایان جرأت داشته باشند و اعلام کنند که بدون هیچ تخصص حوزوی و اجتهادی، نظراتی غیر کارشناسی و سخیف، خلاف مبانی صریح امام خمینی و مقام معظم رهبری دارند
قابل توجه آقایانی که فکر می کنند بدون درس گرفتن و استاد دیدن در دو علم عمیق و پیچیده فلسفه و عرفان، باید بتوانند همه این علوم را بفهمند وگرنه این علوم مشکل دارند نه این آقایان
پنج جمله ناب و قابل دقت از یک سخنرانی امام خامنه‌ای، درباره فلسفه و عرفان
قابل توجه آقایانی که بدون اجتهاد و تخصص در هیچ یک از علوم اسلامی (ادبیات عرب، فقه، اصول، منطق، تفسیر، علوم حدیث، فلسفه، عرفان و...)، دین شناس تر و دلسوز‌تر و فلسفه و عرفان شناس تر از امام خمینی و امام خامنه‌ای و و دیگر علمای ربّانی شده اند
-
«««««««دوستان من، به تفسیرهای خنده دار بعضی آقایان نسبت به ملاصدرا و کلام امام خمینی مبنی بر توبه این بزرگان توجه نکنید و محکمات و تصریحات امام خمینی و امام خامنه‌ای را ببینید»»»»»»»
-
واقعاً تفسیر های طنز بعضی آقایان از بیانات امام خمینی بسیار موجب سرور و خنده است و هر طلبه پایه دو ای که منطق مظفر را خوب خوانده باشد، مغالطه های این سخنان را متوجه می شود
مراجعه کنید به
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=8616
دوستانی که کار مهمی دارند، در "منوی اصلی"، "تماس با ما" را کلیک کرده و پیام خود را بفرستند
هواداران نادر طالب زاده Talebzadeh-Nader

هواداران نادر طالب زاده Talebzadeh-Nader
فیلمساز، مستندساز و مدرس سینما - Director
آخرین مطالب

وی سال گذشته یک مجموعه 7 قسمتی پیرامون بحران های مشابه چابهار ساخته است که هنوز تلویزیون آن را پخش نکرده است. طالب زاده ادامه داد: در این برنامه قصد داریم رسانه را نیز نقد کنیم که چرا به چنین برنامه هایی اجازه پخش نمی دهند.

نادر طالب زاده قبل از پخش برنامه راز در گفت و گو با خبرنگار جهان، ضمن معرفی بخشهایی از این برنامه، برخی از اهداف این قسمت از برنامه راز را نیز عنوان کرد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر جهان، طالب زاده در این رابطه به خبرنگار جهان گفت: این قسمت از برنامه راز با حضور 4 کارشناس به "فاجعه پیش آمده در چابهار در روز تاسوعا" می پردازد.

وی ادامه داد: "سردار اکبری" فرمانده سپاه زاهدان، آقای "حسین رئیسی" از سران طوایف بلوچ، آقای مسلم اسلام زاده از فیلمسازان کشور و همچنین یک کارشناس انگلیسی به نام "الستر کوک" از لبنان میهمان این برنامه خواهند بود.

طالب زاده همچنین درباره حضور "کوک" در این برنامه گفت: وی به مدت 20 سال کارشناس اطلاعاتی انگلیس در افغانستان و پاکستان بوده است که برای اولین بار در ایران از طریق این برنامه درباره تروریسم در افغانستان و پاکستان و پیرامون موضوع این برنامه به گفت و گو می نشیند.
 
وی همچنین درباره حضور "مسلم اسلام زاده" از فیلمسازان کشور در این برنامه گفت:وی سال گذشته یک مجموعه 7 قسمتی پیرامون بحران های مشابه چابهار ساخته است که هنوز تلویزیون آن را پخش نکرده است.طالب زاده ادامه داد: در این برنامه قصد داریم رسانه را نیز نقد کنیم که چرا به چنین برنامه هایی اجازه پخش نمی دهند.

نادر طالب زاده همچنین گفت: قرار است تعدادی فیلم و گزارش نیز پخش شود و در پایان با حضور این کارشناسان به یک جمع بندی برسیم که این بحرانی است که متناوبا تکرار شده است و ریشه یابی کنیم که در کدام عامل نقص داریم که نتوانستیم جلوی دشمن را بگیریم؟وی افزود:مسئولین باید بشنوند و این موضوع به آنها گوشزد شود تا جلوی دشمن را بگیریم.

این کارشناس رسانه درباره موضوع آتی برنامه راز که قرار است 5شنبه شب پخش شود گفت: 2 روز قبل از تاسوعا در واشنگتن و در یکی از بزرگترین محافل فکری آمریکا (FDD) کارشناسان اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل،کنفرانسی برگزار کردند با محوریت "مقابله با تهدید ایران"؛ که در آن 15 سخنران حضور داشته و سخنرانی کرده اند!از جمله فرمانده سابق نیروهای مسلح اسرائیل،"می کلیف" رئیس FDD و ... که از این محفل هیچ گزارشی در ایران منتشر نشده و هیچ کس از این محفل خبر نداشته است و ما بنا داریم به این موضوع بپردازیم.

طالب زاده در پایان گفت: دکتر فواد ایزدی و یک کارشناس از واشنگتن به صورت تلفنی میهمانان این برنامه خواهند بود.
[ جمعه 29 بهمن‌ماه سال 1389 ] [ 11:08 ق.ظ ] [ نور بصیرت ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 113582